  6. Powermat PM-DG-1500M Teleskopická bruska na omítku sádrokarton 1500W
Powermat PM-DG-1500M Teleskopická bruska na omítku sádrokarton 1500W
    - 25 %
      Bruska na omítky 1500W     PM-DG-1500M Powermat     Kloubová bezprašná bruska je ideální pro broušení omítkových povrchů na stěnách, stropech a vyšších plochách. Pohyblivá, sklopná hlava umožňuje pohodlné ovládání výložníku na površích stěn, stropů a dokonce i podlah. Schopnost pracovat pod úhlem... celý popis
    Dostupnost
    skladem
    / ks
    bez DPH
    Momentálně není k dispozici
    Číslo produktu:PM-DG-1500M
    EAN kód:5902565277963
    Výrobce:POWERMAT
    • Kompletní specifikace
      skladem
      / ks
    Kompletní specifikace
    Bruska na omítky 1500W
    PM-DG-1500M Powermat
    Zařízení je vybaveno knoflíkem pro regulaci rychlosti.
    Technické parametry:
    • Napájení: 230 V / 50 Hz
    • Výkon motoru: 1500 W
    • Otáčky naprázdno: 1000 - 1850/min
    • Průměr kotouče: 215 mm
    • Průměr brusných papírů: 225 mm